Oryginalna dekoracja lokalu

Prowadzenie lokalu gastronomicznego nigdy nie jest łatwym zadaniem. Podstawą udanego biznesu jest oczywiście dobrej jakości jedzenie. Niemniej jednak wymagania klientów w ostatnich czasach znacznie wzrosły. Nie chcą oni spożywać posiłku w byle jak urządzonych salach, zależy im na wyjątkowej atmosferze i pięknych dekoracjach.

Dobra wiadomość dla właścicieli jest taka, że oryginalna dekoracja wcale nie musi być droga.

Skrzynki na owoce

To świetna dekoracja lokalu w chłopskim, rustykalnym stylu. Wypełnione wytrzymałe skrzynki na owoce z Polmarkus, ułożone przy głównym barze, uświadomią klientów, że lokal serwuje posiłki ze świeżych produktów. Przy okazji będą one stanowić wyjątkową dekorację sali.

Wszędzie światła

Migoczące światła wprowadzają do sali jadalnej niesamowity klimat. Łańcuchy drobnych lampek rozwieszone nad głowami gości przeniosą ich do innego świata. Będą mogli oderwać się od rzeczywistości i spożyć swój posiłek w naprawdę wyjątkowej atmosferze.

Romantyczny nastrój w sali jadalnej dadzą także poustawiane na stolikach świece. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, można ustawić obok siebie kilka świec różnych wielkości. Spożywanie posiłku w ich blasku na pewno będzie dla klienta niezapomnianym przeżyciem.